Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
Share Thread:
Başlayamadım...
#1
Merhaba herkese,
Başlık 'yeni başlayan' ama ben anlayabileceğim bir noktaya denk gelemedimSmile. Raspberry Pi diye bir şeyin varlığını öğrenir öğrenmez araştırmaya koyuldum ama nasıl ve nereden bir şeyler öğreneceğimi bilemedim. Az çok ne olduğunu okudum. Nasıl bir şeydir, açık bir şekilde ne olduğunu nasıl öğrenebilirim? Bununla neler yapılabilir? Programlama ve elektronik ile ilgileniyorum. Buna göre Raspberry Pi benim için ne anlam ifade etmesi lazım? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.
Ara
Cevapla
#2
elektronikçi isen youtube a raspberry pi home automation yaz videoları izle ne işe yarar anlarsın.Öyle şeyler yapabilirsin
http://arifnaldoven.blogspot.com.tr/
www.facebook.com/arfpiduino >> Raspberry Pi ve Arduino Hakkında Herşey 
Ara
Cevapla
#3
Reklam olsun diye demiyorum ama Raspberry Pi kitabımın başlangıç için güzel bir kaynak olacağını düşünüyorum. Neler yapabileceğiniz hakkında çeşitli konularda giriş ve gelişmiş seviyede açıklamalar mevcut. 

Bir kitabevine gidip karıştırın derim en azından.
Lütfen özel mesajla soru sormayın arkadaşlar. Cevaplamayacağım. Bu forumdaki ben de dahil herkese sorabilecekken neden bir kişiyle yetinesiniz ki?

-Dubito, Ergo Cogito, Ergo Sum
Ara
Cevapla
#4
(11-26-2014, 11:18 AM)Arda Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Reklam olsun diye demiyorum ama Raspberry Pi kitabımın başlangıç için güzel bir kaynak olacağını düşünüyorum. Neler yapabileceğiniz hakkında çeşitli konularda giriş ve gelişmiş seviyede açıklamalar mevcut. 

Bir kitabevine gidip karıştırın derim en azından.

Teşekkürler. Bakacağım.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi