Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
Share Thread:
[Proje] Raspberry Pi B+ Hareket Sensörü (PIR) Projesi
Ayrıca buradaki uygulamayı çalıştırınca maıl atıyor.

http://raspberry-pi.tankado.com/raspbian...ermek.html
Ara
Tamamdır arkadaşlar sorunu çözdüm.Sorunun kaynağı mail adreslerinin sonundaki tr kodu onları silince mail atıyor sorun yaşayanlar bu şekilde denesin. :Smile
Ara
(05-18-2016, 10:30 PM)uveys Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamamdır arkadaşlar sorunu çözdüm.Sorunun kaynağı mail adreslerinin sonundaki tr kodu onları silince mail atıyor sorun yaşayanlar bu şekilde denesin. :Smile

Sorunu çözdüğüne sevindim. Yoğun iş temposundan dolayı cevap verememiştim Smile
Ara
arkadaslar ben bu scriptı yaptım fakat benım sorunum da su; benım PIR sureklı hareket algılıyor.  Maıl adresı maıl ıle doluyor Smile
Ara
(06-01-2016, 01:24 AM)mtankul Nickli Kullanıcıdan Alıntı: arkadaslar ben bu scriptı yaptım fakat benım sorunum da su; benım PIR sureklı hareket algılıyor.  Maıl adresı maıl ıle doluyor Smile

PIR' ın altında sensörün aktifliğini belirten 2 tane dügme var düz küçük tornavida ile ayar yapabilirsin. beyaz kapagını çıkart içinde. kolay gelsin.
Ara
Merhaba
Öncelikle anlattıklarınız ve paylaştığınız script ile SUB kameramdan PIR sensör ile hareket algılama yaptım.

Ancak ben PIR sensör kullanmadan USB kameranın kendisi hareket algıladığı anda foto çekip mail atmasını istiyorum.
Bu konuda bilgi vermeniz mümkün olurmu?
Yada bu konuda anlatım içeren bir link paylaşmanız mümkün olursa çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.
Ara
Merhaba,

google üzerinde

motionEye with Raspberry PI

ve

Raspberry Pi as low-cost HD surveillance camera

konularına baka bilirsin. mesajı baya geç gördüm Sad kolay gelsin.
Ara
26 ve 67. satırlarda aynı hatayı ben de alıyorum ve çözemedim çok acil çözmem lazım yardımcı olur musunuz ?
Ara
mesajları çok geç görüyorum, sorun düzelmiştir umarım ?
Ara
.jpg dosyalarını açamıyorum yardımcı olabilir misiniz
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Raspberyy cihazı ile süre ve hareket sayımı yapmak noartist 1 530 02-15-2019, 04:10 PM
Son Yorum: halil kundakci
  [Proje] Raspberry Pi Zero W ile İnternet Üzerinden Kameralı Araç Kontrol Projesi umutk 0 1,599 08-01-2017, 03:56 PM
Son Yorum: umutk
  Projektör Projesi Raspberry pi 3 firewalless 2 2,169 01-27-2017, 05:04 PM
Son Yorum: firewalless
  [Proje] Raspberry Pi ile Isı ve Nem Sensörü (DHT11) Kullanımı atlantis 21 19,791 12-07-2016, 11:05 PM
Son Yorum: OlcaySert
  [Proje] Raspberry camera module ile haraket algılama projesi acil yardım. sdemirel 1 2,182 07-12-2016, 03:20 PM
Son Yorum: Rainlalert
  [Proje] Dizüstü raspberry pi3 projesi besleme problemi deimos35 1 2,266 04-24-2016, 03:03 PM
Son Yorum: deimos35

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi