Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
Share Thread:
[Soru] Debian Yüklenirken Oluşan İlginç Hata
#1
 
selamlar ..
Windows için rasbian yüklerken aşağıda ki son 3 satırdaki yazılar tekrarlayarak yüklenme devam etmiyor..ekran görüntüsünün raspi-config'in çalıştırılmadığı ve de konfigürasyon için çalıştırılması gerektiği öneriliyor.
Acaba çözüm nedir , yardımcı olabilir misiniz ?


Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri
   
Ara
Cevapla
#2
Ordaki kod garanti veremem diyo yani normal bir yazi tekrardan hir yukleme yapin o bir imza sistem calisir o yazi en uste olur ve komut satirina dusersiniz
I Raspi You Blush
Ara
Cevapla
#3
Sorunun sebebi yeni raspbian sürümlerinin (aslında kernelin) @voltajer'de Qemu ile çakışması. Daha eski bir Raspbian denedi, ve de sorun yaşamadı.
Lütfen özel mesajla soru sormayın arkadaşlar. Cevaplamayacağım. Bu forumdaki ben de dahil herkese sorabilecekken neden bir kişiyle yetinesiniz ki?

-Dubito, Ergo Cogito, Ergo Sum
Ara
Cevapla
#4
(09-08-2014, 11:04 AM)Arda Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sorunun sebebi yeni raspbian sürümlerinin (aslında kernelin) @voltajer'de Qemu ile çakışması. Daha eski bir Raspbian denedi, ve de sorun yaşamadı.

Arda abinin dediği gibi yeni sürüm ile yukarıda belirtmiş olduğum hatayı almıştım. qemu ile birlikte indirmiş olduğum 2012-07-15-wheezy-raspbian.img ile çalıştırdım. Şuan için sorun kalmadı.

Yorumlarınız için teşekkürler.
Ara
Cevapla
#5
@voltajer sorunun çözüldüğüne sevindim Smile
I Raspi You Blush
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi