Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
Share Thread:
[Soru] Satin Alirken Yardim.
Raspberry pi 2 veya 3 model B satin almak istiyordum. Projemde client olarak kullanip web api den veri alis verisi yapicaktim. Acaba Ankara'da beni satin alirken yonlendirebilicek biri var mi ? Sahibinden sitesinde bir kac tane buldum ama guvenemedim. 0 yada 2. el alicaktim. Tesekkurler.  confused.gif
Ara
Robotistan'dan satın alabilirsin.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ara
SAMM'den al derim. TR Distribütörü olur kendileri... Smile
Ara
Selamlar çok az bir süre toplam yaklaşık 10 saat gibi kullandım ve işletim sistemi olarak LİNUX bana çol ters geldi alışamadım bu nedenle yedekte duruyor. Teknoloji merakım yüzünden alır almaz ek donanımlarınında hemen hemen en iyisini oluşturdum ve bu hali ile satıyorum. İçlerinden istemedikleriniz olursa almayabilrisiniz  detaylar aşağıda her hangi bir sorun olursa aynen iade alırım.
 pi 2                                                  135 TL
swat 5 volt 3 amp adaptör                   18 TL
sandisk ultra 16 microsd                      19 TL    (KODİ medya player kurulu)
Kingston 32  micro sd                          25 TL   (RASPİAN kurulu)
Trust  Bluetooth 4.0 Adaptör                40 TL
ASUS 150mbps USB wireless adaptör    33 TL
TOPLAM                                             270  TL 
kargo bedelleri hariç bana maliyeti 
kısmet olurda alırsan Pi-2 için özel bir muhafaza yaptırdım benim hediyem olur çok orjinal bir sey oldu beğeneceğini umuyorum, pi-2 nin üzerindede ayrıca küçük bir aliminyum soğutucusu var. Bu hali ile 220 TL  nakit ödemeye veririm. İzmirde oturuyorsan elden teslim alabilirsin. Diğer illere kargo bedeline karışmam.
Ara
Bu son olaylardan sonra forumu takip edemedim :/ Geri donusum gec oldugu icin ozur dilerim Sad   Bayramdan once raspberry pi imi aldim :/ Biraz pahali oldu ama olsun.. Roboweb'ten aldim. Geri donusler icin coook tesekkur ederim Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Raspberry pi 0 zero satin almak feramuzK 6 4,833 09-25-2016, 12:18 PM
Son Yorum: makseli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi